Sprzęt medyczny i IT

…MARKOWE PRODUKTY!

Sprzedaż nowych urządzeń medycznych i komputerowych

Zajmujemy się dystrybucją nowego sprzętu medycznego i komputerowego, począwszy od komputerów i laptopów, poprzez drukarki i inne urządzenia peryferyjne, a na zaawansowanych rozwiązaniach serwerowych skończywszy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędzia medyczne, urządzenia – TK, CT, MR, MRI.

Jeśli potrzebujesz
– sprzętu do gabinetu lekarskiego, biura lub rejestracji,
– specjalistycznego sprzętu do zastosowań w medycynie,
– rozwiązań dla wymagających klientów,
zgłoś się do nas.

Doradzimy, dostarczymy, zainstalujemy.

Wszystkie  proponowane przez nas urządzenia z przeznaczeniem dla służby zdrowia są bezpieczne zarówno dla obsługi jak również dla pacjentów – posiadają odpowiednie certyfikaty CE lub inne wymagane przepisami prawa.

Nasi doświadczeni sprzedawcy zaproponują optymalne rozwiązanie do każdej potrzeby.

Tylko dla lekarzy proponujemy atrakcyjne upusty! Nawet do 10% taniej.

Zapytaj naszego sprzedawcę o aktualne promocje.

Urządzenia poleasingowe

Czy wiesz o tym, że tylko w 20% komputerów pracujących w jednostkach służby zdrowia jest wykorzystywana pełna moc obliczeniowa?
Wynika z tego, iż najczęściej nie potrzebujecie Państwo najlepszego i najszybszego komputera – a co za tym idzie najdroższego.

Nasza firma dla tych, którzy dobrze znają swoje potrzeby proponuje urządzenia poleasingowe. Każdy sprzęt jest sprawdzony, konserwowany oraz posiada gwarancję, zaś komputery posiadają ważną licencję na system operacyjny..

Atrakcyjna cena wynosząca często TYLKO 10-20% wartości nowego sprzętu sprawi, iż inwestycje przeznaczone na informatyzację nie będą stanowiły obciążenia dla budżetu jednostki.

Doradzimy, dostarczymy, zainstalujemy.

Wszystkie  proponowane przez nas urządzenia są bezpieczne zarówno dla obsługi jak również dla pacjentów – posiadają odpowiednie certyfikaty CE.

Nasi doświadczeni sprzedawcy zaproponują optymalne rozwiązanie do każdej potrzeby.

Serwis sprzętu komputerowego

Od ponad 20 lat prowadzimy serwis sprzętu komputerowego. Nasi doświadczeni pracownicy potrafią naprawić każde urządzenie. Świadczymy usługi kompleksowo – w formie umów na serwis sprzętu, lub doraźnie – w przypadku nagłej awarii.
Umowy serwisowe zapewniają komfortowe rozwiązania oraz ciągłość pracy dla Państwa jednostki. Wszystkim naszym partnerom, w ramach umowy serwisowej dostarczamy autorskie rozwiązanie – oprogramowanie MagFix. Dzięki niemu – w łatwy sposób – będziecie Państwo mogli zarządzać swoim sprzętem, system sam przypomni o przeglądach, zaś usuwanie awarii rozpoczyna się automatycznie po wskazaniu uszkodzonego urządzenia.

Umowy serwisowe mogą zapewnić, sprzęt zastępczy na czas napraw, regularne przeglądy, transport urządzeń,

Zadzwoń przyjedziemy po sprzęt, lub przywieź go do nas.

Na wszystkie wykonane u nas naprawy udzielamy gwarancji!!!

Sieci komputerowe,

Samotny komputer to juz historia! Dziś w epoce wszechobecnego internetu trudno sobie wyobrazić nowoczesna firmę lub instytucję bez dostępu do globalnej sieci. Współpraca wielu stanowisk, konieczność szybkiego dostępu do informacji oraz jej bezpieczeństwo  sprawia, że sieć komputerowa z dostępem do internetu to dziś już standard.

Zagadnienia sieci komputerowej, choć wydają się proste i dla zwykłego użytkownika nieistotne, są niezmiernie istotne podczas jej budowy lub rozbudowy. Nasi fachowcy zaprojektują sieć pod kątem wykorzystania, przepustowości, uprawnień, bezpieczeństwa, dostępu do zasobów „z zewnątrz”, sieci wirtualnych, dobiorą odpowiednie urządzenia, wykonają i skonfigurują ją do pracy.

Czy Państwa sieć komputerowa działa prawidłowo?
Czy system spełnia standardy bezpieczeństwa określone w rozporządzeniu MSWiA?

Jeśli nie jesteś pewien zadzwoń, sprawdzimy, doradzimy.